Current Wingmen

Ava Wendelken, Butch Keating, Dom DeLorenzo, Egan Noel, Evan Bechtel, JC Collins-Bloomquist, John Key, Josetta Checkett, Kyle Vaughn, Matthew Keating, Trinity Johnson.  Becca Winton (manager).

Alumni

Historical Troupes (*seniors /departing Wingmen)

2005-2006 

Back 6: Mark Blashford, Randall Thompson*, Emily Berk, Lucy Backer, Travis Stodter, Megalou Willmann

Front 4: Ben Ramirez, Jason Smith, Josh Arminio, Chris Gilroy*

Not Pictured: Anna Gilchrist

2006 - 2007 

Back 2: Nick Bloom, Ben Ramirez

Middle 7: Kirstyn Smith, Travis Stodter*, Megalou Willmann*, Lucy Backer*, Emily Berk*, Luke Wronski, Mark Blashford

Front 3: Jason Smith, Markus MacNamara, Josh Arminio

2007 - 2008 

Back 6: Ben Ramirez*, Mark Blashford, Anna Gilchrist*, Markus MacNamara, Nick Bloom, Nate Smith

Middle 5: Kirstyn Smith, Luke Wronski*, Emily Nunez*, Josh Arminio*, Sam Kohler*

Front 3: Nick Lello (manager), Greg Harris, Jason Smith

2008 - 2009

Back 9: Danae Wheeler*, Nate Smith, Nick Lello, Pat Towery*, Jason Smith*, Markus MacNamara, Nick Bloom*, Sam Winston*, Mark Blashford*

Front 5: Ian Kraus*, Kirstyn Smith, Evan Parr, Sam Vangi (manager), Greg Harris

2009 - 20010

Back 7: Chuck Stodter, Markus MacNamara*, Dan White, Betsy Fenton*, Colleen Fitzsimons, Nick Lello*, Greg Harris

Middle 3: Rachael Smith, Evan Parr, Aubin Heffernan*

Front 2: Nate Smith*, Kirstyn Smith*

Not Pictured: Sam Vangi (manager)*, Liz Crowther (manager)*

2010 - 2011

Tallest 1: Dan White*

Middle 7: Jess Smith, Catherine Bloom, Evan Parr*, Griffin Mann, Chuck Stodter, JP Zuhur, Colleen Fitzsimons*

Front 3: Greg Harris*, Rachael Smith, John Estes*

Not Pictured: Turner Blashford (manager)

2011 - 2012

Back 2: Turner Blashford, Max Stephens

Middle 7: Jess Smith, Ellis Johnson, Erin Heffernan*, Rachael Smith*, Chuck Stodter*, Ian Baird, Jon McMullin

Front 3: Catherine Bloom, JP Zuhur*, Griffin Mann

Not Pictured: Dave Orr (manager)

2013 - 2014

Back 7: Devin Stossmeister, Jules Haper-McCombs, Max Stephens*, Karina Ciocca, Luke Bateman*, Turner Blashford*, Alexis VanMeter

Middle: Jess Smith*

Front 6: Catherine Bloom*, Yujin Yang (manager), Victoria Liebetrau*, Ellis Johnson*, Griffin Mann*, Derek Ray*

2015 - 2016 Back4: Junior Gaie*, John "JC" Christopher*, Jeff Estes (manager)*, Jules Harper-McCombs* Middle 6: Abby Robinson, Muhamed Alic*, Jake Chronister, Erik Praestgaard, Lynn Darby*, Dominick DeLorenzo Front 3: Ava Wendelken, Alexis VanMeter*, Hayden Rowe

2015 - 2016

Back4: Junior Gaie*, John "JC" Christopher*, Jeff Estes (manager)*, Jules Harper-McCombs*

Middle 6: Abby Robinson, Muhamed Alic*, Jake Chronister, Erik Praestgaard, Lynn Darby*, Dominick DeLorenzo

Front 3: Ava Wendelken, Alexis VanMeter*, Hayden Rowe

2017 - 2018 Back 6: Trinity Johnson, Butch Keating*, Egan Noel, John Key*, Josetta Checkett, Ava Wendelken Middle 4: Evan Bechtel*, JC Collins-Bloomquist, Kyle Vaughn*, Dom DeLorenzo Front: Matthew Keating.    Not pictured: Becca Winton (manager).

2017 - 2018

Back 6: Trinity Johnson, Butch Keating*, Egan Noel, John Key*, Josetta Checkett, Ava Wendelken

Middle 4: Evan Bechtel*, JC Collins-Bloomquist, Kyle Vaughn*, Dom DeLorenzo

Front: Matthew Keating.    Not pictured: Becca Winton (manager).

2012 - 2013

Back Row: Victoria Liebetrau, Luke Bateman, Catherine Bloom, Turner Blashford, Karina Ciocca, Ian Baird*, Jess Smith

Front Row: Max Stephens, Griffin Mann, Ellis Johnson, Jon McMullin*, David Orr (manager)* 

 
2014 - 2015 Back 4: Jeff Estes (manager), Karina Ciocca*, John "JC" Christopher, Junior Gaie Middle 5: Alexis VanMeter, Yujin Yang, Abby Robinson, Devin Stossmeister, Conor Bremer

2014 - 2015

Back 4: Jeff Estes (manager), Karina Ciocca*, John "JC" Christopher, Junior Gaie

Middle 5: Alexis VanMeter, Yujin Yang, Abby Robinson, Devin Stossmeister, Conor Bremer

 
2016 - 2017 Back 8: Jacob Fisher*, Erik Praestgaard*, JC Collins-Bloomquist, Harry Wendelken*, Hayden Rowe*, Jake Chronister*, Dominick DeLorenzo, Becca Winton (manager) Front 4: Ava Wendelken, Abby Robinson*, Matthew Keating, Coby Hallman* 

2016 - 2017

Back 8: Jacob Fisher*, Erik Praestgaard*, JC Collins-Bloomquist, Harry Wendelken*, Hayden Rowe*, Jake Chronister*, Dominick DeLorenzo, Becca Winton (manager)

Front 4: Ava Wendelken, Abby Robinson*, Matthew Keating, Coby Hallman*